امروز: پنجشنبه 3 بهمن 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

رتبه بندی صفحات یا پیج رنک

رتبه بندی صفحات یا پیج رنک دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 51 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 27 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 23

در این مقاله سعی بر اینست که بطور کلی و تخصصی راجع به الگوریتم پی آر گوگل و اهمیت آن از لحاظ بهینه سازی و بازاریابی موتورهای جستجو صحبت کنیم و تکنیک های لازم جهت بهبود سایتها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

رتبه بندی صفحات یا پیج رنک

در این مقاله سعی بر اینست که بطور کلی و تخصصی  راجع به الگوریتم پی آر گوگل و اهمیت آن از لحاظ بهینه سازی و بازاریابی موتورهای جستجو صحبت کنیم و تکنیک های لازم جهت بهبود سایتها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم.

پی آر یک متغیر عددی است که نشان می دهد یک سایت در دنیای اینترنت از چه اهمیتی برخوردار است. گوگل این اهمیت را از طریق لینک ها تشخیص می دهد و وقتی یک سایت به سایت دیگری لینک می شود، از لحاظ گوگل  بدین معنی است که آن سایت یک رای به سایت دیگر داده است.

هرگاه رای های زیادی از طریق سایتهای دیگر به یک سایت می رسد این بدین معنی است که آن سایت از اهمیت بالاتری برخوردار است. همچنین سایت رای دهنده اهمیت رایش به اهمیت خودش بستگی دارد بدین معنی که هرچه اهمیت بالاتری داشته باشد ، رای های آن نیز پر اهمیت تر است. گوگل اهمیت صفحات وب را از روی همین رای ها و اهمیت آنها حساب می کند.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک , خرید مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک , دانلود و خرید مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک , خرید و دانلود مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک , دانلود رایگان مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک , دانلود رایگان تحقیق رتبه بندی صفحات یا پیج رنک , دانلود رایگان پژوهش رتبه بندی صفحات یا پیج رنک

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر